Laporoskoopia 07.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mis maksab on teie haiglas laporoskoopia? Kui täpselt ja kindlalt selle protseduuriga saab teada, miks ei toimu ovulatsiooni?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kui Te mõtlete Tartu Naistekliinikut,siis kindlustatud patsiendile tehakse see tasuta.Maksta tuleb ainult haiglas viibitud päevade eest,25 EEKi päev.Ilmselt pidasite silmas Tähe või Elite Kliinikut,mis on erakliinikud ja seal maksab laparoskoopiline operatsioon 4500 EEKi.
Selle protseduuriga saab kindlaks teha munajuhade läbitavust,võimalikke endometrioosikoldeid ja munasarjades tsüste ning munasarja pindmise kihi paksust. Diagnostiliselt kõige informatiivsem uuring. Edu soovides,Maie Väli