alopeetsia 04.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere
olen 40 aastane
1,5 aastat tagasi hakkasid juuksed koldeliselt välja langema,
antud momendiks olen kiiilas juba10 kuud
kuigi mingid udemed on aga ka need langevad välja
mingit ravi peale diane-35 ei saa,
olen teinud kõikvõimalike analüüse
vastus on et,üldiselt normi piires
olen olnud hiiu haiglas-määratud dermovate salv, alpikort vedelik
miski pole peatanud väljalangemist
ka tartu nahakliinikus olen olnud-tulemus 0
hakkab tekkima stress,kõik lohutavad et on vaja oodata,ma olen nõus ootama
aga mida? kas ikka kõik saab korras olla
oleks hea ka teise arsti nõu kuulda
ette tänades

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Soovitaksin kontrollida endokrinoloogi juures kilpnäärme hormoone ja vahetaksin Diane-35 mõne teise kontratseptiivumi vastu ( näit.Femoden ).
Edu soovides,Maie Väli