kui oli vähk 01.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere, soovin teada, et kas vähihaiged (oli emaka vähk) tohivad kasutada aroomiõlilampe. nimelt üks tuttav rääkis, et kellel on vähk, ei tohi neid kasutada.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Ei ole senini kuulnud,et aroomiõlilamp halvasti mõjub.Kui muidu tervis korras on ja ülitundlikkust ei esine,kasutage julgesti! Edu soovides,Maie Väli