Ravi ja vastus 31.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kasutasin 10 päeva tupeküünlaid. Kuna peaksin kordama külaskäiku arstile,kui probleeme ei esine? Kas ravi võib nihutada päevade ilmumist edasi või tagasi?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
1. Jääb selgusetuks, millise haiguse raviks ja milliseid paljudest tupeküünaldest Teile ordineeriti. Kui kaebusi peale ravi ei ole, ei ole alati kontroll vajalik. Kuna ma ei tea haigust, siis võiksite paele menstruatsiooni reserveerida plaanilise aja oma arsti vastuvõtule.
2. Lokaalne ravi ei mõjuta menstruaaltsüklit.