suguelu pärast klamüüdia ravi 28.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 20-aastane neiu, kellel diagnoositi klamüüdia. Tegime koos partneriga läbi 10-päevase Vybramycini kuuri, kuid arst käskis analüüse andma tulla alles paari kuu pärast. Kas seni võib elada suguelu (loomulikult kondoomiga)?
Teid ette tänades,
neiu L.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupetud L.!
Võib.
DNA ehk PCR analüüs korratakse vähemalt 3 nädalat peale ravi.
Naistearst G.Litter