Mis see on? 25.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere,
ma olen 15 aastane ja mul on mure. nimelt hakkas mul kaks päeva tagasi üks rind valutama ja see on nibu juurest ühel poolt ka natuke punane. kui ma seda katsun siis seal oleks nagu mingi tükk. teine rind on normaalne. vahepeal see ei valuta niisama aga kui katsun siis valutab. mis see võiks olla ja kas ma peaks pöörduma arsti poole? ja kui siis kuhu?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Tegemist võib olla (naha)põletikega või hormonaalsete muutustega.
Pöörduge plaanilises korras oma perearstile.
Rinnanäärmeid on õige kontrollida m.tsükli 5.-15. päevani.