huvi puudumine seksi vastu 24.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 26.a noor ema. Laps sai hiljuti aastaseks. Nii raseduse ajal kui ka pärast lapse sündi puudub igasugune soov astuda abikaasaga vahekorda. Vahest on lausa vastik kui ta mind isegi katsub. Samas jälle kui vahekorras oleme, on see tore ja nauditav. Milles võiks olla probleem? Aitähh.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Tundub, et probleem on paarisuhtes. Soovitan konsulteerida seksuaalnõustajaga Seksuaaltervise Kliinikust.
Andmed www.arst.ee psühholoogid all.