ebamäärased vereeritused 23.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

mul on nädal aega olnud juba kahtlane veretaoline eritus (mitte menstruatsioon). vahel on eritus paksem ja roosa, siis jälle punasem ja mitte paks-seda ei tule palju aga siiski iga päev. valu pole. natuke halb lõhn...
siis on mul veel pidevalt alakõhuvalud (mitte eelmise jutuga seotud), enamasti vasakul pool ja siis valutab kergelt ka selg.
elan suguelu (on olnud ainult üks partner ja kasutame kondoomi). olen 20.a.
aitäh!
ebamääraseid vereeritusi on olnud varemgi ja alakõhuvalusid ka.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Kui teil on sellised veritsused ja ebamäärased valud, siis peaks tegema rasedustesti ja pöörduma günekolooogi poole. Võib olla tegemist ka põletikuga.
Dr,Kadastik