Emakakaelapõletik ja varajane rasedus. 22.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Arst avastas vaatlusel emakakaelapõletiku. Rasedust eitas. Ometi näitas teine test nõrgalt rasedust. Kas peab loobuma rasedustestidest, mis eksitavad?Proovi vastus näitas rohkesti leukotsüüüte. Raviks määäras Flaggul kapslid tupe kaudu.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupetud Küsija!
1. Rasedustesti võib korrata (kasvõi igal hommikul).
Arst saab täpsustamiseks ja diagnoosi kinnitamiseks alati määrata vereanalüüsi.
2. Millise proovi vastus näitas rohkesti leukotsüüte?
Vajate arstipoolset nõustamist ja paremat koostööd raviarstiga.