prolaktiin 13.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere dr. Väli!

Küsisin mõni päev tagasi nõu prolaktiinitaseme kohta, lisaksin täpsemad näidud. Enne 30 päevast ravikuuri Parlodeliga (1/2 tbl 2 x päevas) oli PROL tase 510. Peale ravikuuri 730. Raviarst määras veel 15 päevaks Parlodeli (1 tbl 2 x päevas). Menstruatsioon regulaarne.

Tänan ette, kui leiate aega nõu anda.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Mõlemad PROLi tasemed on normi piires,ainult on määratud m.tsükli erinevates faasides.