valu täis põiega 13.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
kõigepealt pean vist mainima, et olen 25 ja juba 2 korad olnud haiglas munasrajapõletiku tõttu.
Mul nüüd selline mure, et kui põis hakkab täis saama ja ei ole võimalik kohe WC-d kasutada, siis hakkab paremalt alt kõhupiirkonnas valutama, mis kohe peale põie tühjendamist küll ära ei lähe, kuid mingi aja pärast on kõik jälle korras. Soovikski teada, kas tegu võib olla taas munasarjapõletikuga???
Ette tänades ja vastust ootama jäädes.
Jaanika

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Arvan, et tegemist pole munasarja põletikuga. Kuna antud juhul võib olla erinevaid põhjusi(tsüst munasarjas?...), soovitan minna konsultatsioonile. Soovitan teha ka uriini analüüsi.
dr. Seemen