juuksed 10.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Teie soovitasite siin kuskil juuste väljalangemise peatamiseks Filatovi ekstrakti, aga apteekrid pole sellist nimetust kuulnudki. Ehk seletate, mis see on, mida sisaldab ja kust saada?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Küsige siis lihtsamalt,nimelt platsenta eksrakti sisaldavat peanahale hõõrutavaid ampulle. Tervitades,Maie Väli