Midagi on viltu 05.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! tegelikult on jutt päris pikk, paar kuud tagasi tekkis mul peale vahekorda uriinipidamatus, selline ajutine, kaasnes tugev valu ja pidev vajadus pissida.arvasin et sain lihtsalt natuke haiget või tekkis pöiepõletik. Pidamatus ei kordunud,kuid valu kestis veel paar head päeva. siis probleem kadus,kuid tekkis taas ja nüüd on olnud vahelduva eduga 3 kuud, on kordi kui olen öösel allalasknud, tupes on hooti sügelus ja punetus, millega kaasnevad väiksed haavandid. Suguhaigust ma ei kahtlusta kuigi kõik võib olla, sest selgus, et mu pikaajaline partner on rohkem kui ükskord kõrvale pannud. Ja lisaks tunnen, et ei taju enam oma põit nii hästi kui varem.Loodan et midagi sai selgeks, lähen arsti juurde järgmisel nädala kuid lootsin, et äkki aitate te ka omapoolse nõuga. Ette tänades

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Teie jutu järgi võiks oletada teil põletikku, seega pöörduge kõigepealt günekoloogi poole. Dr.Kadastik