Neitsinahk 02.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lp dr Galina Litter

Esitasin eelnevalt küsimuse, kas günekoloog kirurgiliselt avab neitsinahka. Põhjus on selles, et olen partneriga mitu korda proovinud vahekorras olla, kuid valu on meeletu olnud ning mitte midagi pole meil õnnestunud, rohkem ma ei taha ega julge proovida. Soovin nüüd kindlasti arsti sekkumist.
PS olen 24-aastane.

Renate

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Renate!
Palun tulge/minge naistearstile, et selgitada olukord ja edasine tegevus.
Tegemist võib olla ka muude probleemidega.