rasestumisvastased plaastrid 23.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Sooviksin informatsiooni rasestumisvastastest plaastritest. Olen kuulnud, et selline asi jõuab (on jõudnud) ka Eestisse. Kui tõhusad need on? Kas neid saab retsepti alusel? Kas neil on palju kõrvalmõjusid? Kuidas nad üldse toimivad?

Aitäh Teile

Tiina (18)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Tiina!
Eesti Naistearstide Seltsi liikmetele ei ole neid veel tutvustatud. Seetõttu ei ole võimalik vastata.
Ravimite maaletoomisega ja registreerimisega tegelevad ravimfirmad.
Naistearst G.Litter