Tupeseen? 22.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Tupeümbrus sügeleb ja kipitab mitmendat päeva. Hommikul olin aga suisa ehmunud, kui partneril peenis pärast vahekorda valgeid tükikesi täis. Minul aga tupeümbrus suisa turses. On see tupeseen? Esimest korda selline kogemus, olen üsna ärevil. Millest huvitav? (Kasutan igapäevaselt pesukaitseid, pikaajaline parner, vaheldusrikas toit). Kuidas peaksin edasi toimima. Kaua ravi aega võtab? Olen Tallinnasse kolinud hiljuti, günekoloogi siin pole. Tänan vastamast!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Suure tõenäosusega on tegemist tupe seeninfektsiooniga.
Reserveerige aeg koheselt naistearstile.
Ravimid on retseptiravimid.