clotrimazolum 1% ? 09.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

millisele haigusele määratakse clotrimazoli 1% kreemi?ette tändes murelik tüdruk?kas tegemist võib olla suguhaigusega?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Murelik Tüdruk!
Clotrimazol kreemi ordineeritakse seenhaiguste, n. tupeesiku põletiku ja meestel eesnaha aluse seenpõletiku puhul.
Seenpõletik ei ole klassikaline suguhaigus,
küll aga võib ägeneda peale vahekorda ja levida sugulisel teel.
Palun lugege e-raamatut samas portaalis sugulisel teel levivatest haigustest.