LIIGA PALJU VOOLUST 08.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul selline mure.,et voolust on nagu liiga palju.Enamasti värvitu,kuid mõnel päeval kollakas-pruunikas.Pärast mensese lõppu nädal aja pärast määris uuesti natuke.Seda 1 päev.(ajasin spiraali süüks).Ei sügele,kipita,kuid lõhnab tugevalt ja ebameeldivalt.Seentega olen ennegi kimpus olnud,aga siis tunne teine. Kas see võiks olla tupepõletik? Mees ei kaeba midagi,juhuslikke vahekordi pole olnud. Aitäh!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Peate pöörduma günekoloogi poole ja soovitaks teha teatud analüüsid. Spiraali olemasolu võib põhjustada mõningast vooluse suurenemist, ei tohi olla aga tupe põletiku tunnused. Selleks aga peategi minema vastuvõtule. DR.Kadastik