väga kummaline tuikamine 06.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Terve nädala kisub ja psitab,nagu valutaks vasemal pool alakõhus...mis jama see olla võiks...munasarja põletik???Pimesool on opereeritud.Kogu aeg ka nagu ei tuika,lihtsalt mingi hetk annab tunda endast,tavaliselt tunnis istudes.Väga ebameeldiv on igatahes,samas on mingi jube voolus tekkinud,lihtsalt selline lõhnatu,värvusetu.Valvetuba ei võtnud ka jutule,kuna polnud piisavalt tugev valu ja aegadega on teadagi kuidas.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kui on alakõhuvalud ja rohke voolus, võib tõepoolest olla tegemist põletikuga. Analüüside võtmiseks ja raviks tuleb pöörduda naistearstile, minu vastuvõtule võite registreerida järgmiseks nädalaks, kui helistate tel.-l 6207288 12.09. hommikul kuni 13.30.