põletiku ravi 03.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mind on vaevanud tupepõletik juba paar aastat. Nüüd kirjutas arst mulle pikemeajalise (6 kuud) suukaudse ravi - Diflazon 150 mg kapslid. Pean võtma ühe kapsli kuus ja järelravi (Femigel) 3-4 päevaste vahedega. Probleem on aga selles, et see kuu(aega) ei jõua täis saada, kui tunnen juba sügelust tupes ja ka voolus on kohal. Kaks nädalat on veel jäänud uue kapsli sisse võtmiseni. Sellist põletikku on veits ebameeldiv kannatada need kaks nädalat. Kas tohib selle kapsli ka varem sisse võtta?

Ette tänades.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Diflucani 150 mg võib võtta 1 kord nädalas või ka näitkes 2- nädalase intervalliga.
dr. Seemen