anaalseks 28.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Minu mure seisneb selles, et ei saa pakkuda oma mehele seda, mida ta soovib - anaalseksi (vahelduseks). Lisaks ebameeldivus(vastikus)tundele on see ka valulik minu jaoks. Viimane ongi minu mure põhjuseks. Kas on olemas ehk mingi imeravim, mis mind aitaks. Vastikustunde kannatab ju veel ära aga valu ei tahaks kannatada.
Olen proovinud küll lõdvestuda ja ka rohke libestusainega. Isegi rohkest alkohoolist polnud kasu.
Oleksin tänulik igasuguste nõuannete eest, sest on ju hästi sujuv voodielu üks abielu tugisammastest!

Ette tänades!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Normaalse suhte korral püüavad partnerid pakkuda teineteisele naudingut. Kui Te räägite partneriga, et Teile on anaalseks valulik ja vastumeelne, siis kindlasti aktsepteerib ta seda. On tõepoolest naisi, kes naudivad just anaalseksi ja mitte traditsioonilist seksi. See ei tähenda, et see peaks kõigile sobima ja enamusele tegelikult ei sobigi. Ma arvan, et on palju teisi võimalusi , kuidas suguelu veelgi nauditavamaks teha(suuseks näiteks). Alati võib ju pöörduda ka spetsialisti poole, kui endal jääb ideid väheks. Kõige rohkem on kasu sellest, kui räägitakse avameelselt oma soovidest partneriga.
dr. Seemen