Kas tsükli häire? 26.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Järjeks eelnenud kirjale.
Olen 27 aastane. Kokku on mul olnud nüüdseks juba 3 laporoskoopiat.
I oli 2001 aastal juuni, järgnes 6 kuud zoladezi
II oli 2002 aastal mai, järgnes 3 kuud zoladexi. Päevade taastamiseks pidin 2 korral võtma Proverat. Tsükkel taastus peale viimast zoladex süsti alles 88 päeva möödudes. Viimene laporoskoopia oli jaanuar 2003 seoses emakavälise rasedusega. Järgnes 3 kuud Harmonet pille.
Nüüd olen üritanud rasestuda, kuid siiani edutult.
Eelnevalt rasedusi ei ole olnud.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Probleem on tõsine, kuid mitte lootusetu. Tehke kõik raviarsti soovituse järgi. Olete veel noor, aega ravimiseks ja rasestumiseks on.