tsükkli probleem 23.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 19 aastane tüdruk.Ebakorrapärase tsükkli tõttu hakkasin ma 17 aastaselt tarvitama Tri - regoli, mu tsükkel muutus korrapäraseks.Nüüd vahetati mul tabletid Logesti peale , kuna tahtsin väiksema hormoonisisaldusega tablette.Arst ütles , et kui kolm esimest kuud tekib vaheveritsus , siis see on normaalne . Ma olen Logestit võtnud 5 kuud varemalt tekkis mul vaheveritsus 4 päeva enne kuupuhastust , aga sel kuul tekkis vaheveritsus 10 päeva enne.Miks?Ma võtan tablette õigeaegselt ja vahele pole ka midagi jäänud.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Need antibeebipillid on erineva koostisega. Peaksite informeerime oma raviarsti ja vajadusel on võimalik määrata tabletid, mis probleemi kõrvaldavad.