hormonaalsed muutused? 22.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
mure järgmine: juba tükk aega võtan Jeanine tablette, päevad on regulaarsed. Hormoonide kõikumine on ennegi probleeme tekitanud - kui tablette ei söö, siis langeb kehakaal, hakkan higistama ja tekib akne. Paar päeva tagasi algasid päevad tohutute valudega, tavaliselt läheb valu üle. Nüüd lisandus peavalu, silmad valutavad ja kardavad valgust, mul on külma- ja kuumahood, ma higistan, jalad valutavad, nahk valutabja kuumab. Ma ei saa enam üldse aru, mis toimub. palavikku ei ole. Üritan tööl käia, aga sellise peavalu vastu ei aita midagi - olen 400 mg-st Ibumetini võtnud, aga ei aita. Kelle poole peaks pöörduma? Kas tegu võib olla hormoonidest tingitud sümptomitega? Millest selline asi ühel 22-aastasel inimesel juhtuma peaks?
Ette tänades,
V Tartust

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud V Tartust!
Vajate naistearsti jures uuringuid põletikele ja nõstamist.
Reserveerige koheselt aega naistearsti vastuvõtule.
Naistearst G.Litter