Nova-spiraal 12.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

TERE!

Lasin paigaltada Nova-spiraali.10aprillil .Neljandal nädalal oli vähene veritsus,
viienda nädala lõpus algas menses. Peale mensest käisin arsti juures,kõik oli
korras. Igaks juhuks kutsus arst mind veel kuu aja pärast tagasi kontrollile.
Juuni algul käisingi ,enne oodatavat mensest,lasin veel niite lühemaks lõigata,
sest need segasid vahel partnerit.Nüüd ootan oma teist mensest.mis pole veel olnud.Kas on normaalne et võib tekkida nii pikk vahe, enne olid 28päeva kui spiraali ei olnud nüüd on juba esimesest mensesest 58päeva möödas.Kas spiraal võib paigast liikund olla ja ma olen rase.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Spiraal ei põhjusta tsükli häireid. Soovitan teha rasedustesti.
dr. Seemen