kollakas vedelik 10.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Juba nädalaid on tupest eritunud kollakat vedelikku, kohati esineb sügelus. Peale urineerimist on natukene kibe. Kas on suguhaiguse oht? Paar kuud tagasi sai koos partneriga välja ravitud klamüdioos. Partneril praegu kaebusi ei ole. günekoloogi aja sain alles augusti lõppu. Kas peaksin kindlasti minema tasulisele vastuvõtule?
ette tänades Katrin

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kirjeldatud kaebuste põhjal eeldan, et tegemist võib olla tupe seenpõletikuga, kuid kindlalt seda muidugi väita ei saa. Kuna häirivad kaebused juba nädalaid , ei ole küll mõtet oodata, vaid selgusele jõudmiseks ja vajalikuks raviks arsti poole pöördudua.
dr. K .Seemen