SOOR 10.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

KUIDAS RAVITAKSE SOORI?KAS ON VÕIMALIK KA OSTA ILMA RETSEPTITA RAVIMEID?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Soori e. tupe seenpõletiku raviks on olemas erinevaid seenevastaseid tupekuule, kreeme ning ka suukaudne tablett-ravi ( retseptiravimid). Käsimüügist , s.t. ilma retseptita on praegu saadaval Femigel. Selleteemalisi küsimusi ja vastuseid on väga palju, vaata ka neid.
dr. Seemen