mens 07.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

olen 18 ja mul on päevadega suured probleemid, need esinevad vaid süstide mõjul. Arst kelle juures käin, ei tundu mulle eriti professionaalne oma alal. Ma kardan enda pärast, minu arst ei oska sellele asjale põhjust öelda....tahaksin professionaali abi, aga mitte interneti ühenduse kaudu. Kas see oleks võimalik???See on tõsine asi...äkki ma jäängi eluks ajaks viljatuks?????Palun aidake mind, sest ma pole ise võimeline ennast aitama

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kui Sa soovid konsultatsiooni, registreeru vastuvõtule, sest ilma uuringute ja analüüsideta ei oska midagi öelda.
dr. Seemen