Jeanine tabletid 26.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul juhtus selline lugu: Vahetasin tablette- läksin Tri-Minuletilt üle Jeanine'le. Pärast 7 tabletivaba päeva, kui alustasin esimese Jeanine tabletiga, läks mul kõht lahti. Kõht oli lahti ja valutas ka järgmisel päeval. Algul arvasin, et ehk tablettidest, kuid kolmandal päeval oli kõik korras. Kõhulahtisuse ja oksendamise korral kaotavad tabletid vist oma mõju? Olen nüüd kasutanud lisaks ka kondoomi. Kuid sooviksin teada, millal tablettide mõju taastub nii, et lisaks teisi kaitsevahendeid enam kasutama ei pea- kas selle paki jooksul üldse taastub, kui kohe esimesel päeval sellised probleemid tekkisid?
Tänan teid juba ette vastuse eest!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Soovitan kuni järgmise Jeanini-pakiga alustamist kasutada lisa-kaitsevahendit ( kondoomi).
K.Seemen