pissihäda 26.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline probleem, et nii pea kui erutun, tekib pissihäda. Mõned korrad olen suutnud vastu pidada ja hädaga edasi tegutseda, kuid rahulikult seksile pühenduda ei saa, sest see pissihäda on ikkagi väga häiriv. Tavalisem stsenaarium on see, et lippan keset eelmängu wc-sse põit tühjendama. Aga koos pissil käimisega kaob ka erutus ära ning pärast seda ma enam korralikult erutuda ei suudagi. Kas see on mingisugune füsioloogiline või psühholoogiline probleem ning mida peaks tegema, sest antud hetkel ei lase kumbki stsenaarium mul seksi nautida ega orgasmi saada.

mari

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Kindlasti peaks teid kontrollima günekoloog põletike suhtes, eelkõige klamüüdia suhtes. Kui günekoloogilist ega uroloogilist(pöie) põletikku ei ole, siis soovitaks pöörduda seksoloogi poole. Dr. Kadastik