ei lähe märjaks 25.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 23 aastane naisterahvas. Mul on aastane laps. Olen viis aastat elanud regulaarset suguelu. Mul on selline probleem, et mul ei lähe märjaks. Kas sellele probleemile leidub mingit ravi ? Libestusgeelid on proovitud.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Selleks, et tupp normaalselt vahekorra ajal märguks, on vajalik piisavalt pikk eelmäng ja kire üleskütmine. Sellest peaks rääkima avameelselt oma partneriga ja vajadusel saab ju abi ka seksoloogilt. Ükski tablett ei aita selle probleemi lahendamisel.
dr. Seemen