DIANE 35 20.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Lp. dr. Katrin Seemen

Sooviks teada milliseid probleeme, tüsistusi jne. võib tekitada Diane 35?

Olen 42 aastane. Alates 12-st eluaastast on probleeme näonahaga ( rasune ja vistrikune). Olen aastaid käinud kosmeetikute ja nahaarstide juures - veidi leevendab aga ära ei kao (naad ju ravivad tulemust mitte põhjust).

Käin naistearsti kontrollis ja UH-s - analüüsid on korras, on 2-3 väikest sõlmekest (viimase aastaga läks sõlmeke veidi suuremaks ja üks tekis juurde). Ei ole kunagi kasutanud rasedusvastaseid vahendeid, poleks põhjust ka praegu v.a. näo- ja kaelanahk. Arst ütles, et mingeid vastunäidustusi mul ei ole, nii et võib tarvitada.
Nüüd on selline mure, et ühest küljest tahan lahti saada vistrikest ja "tunda end inimesena"(muide jalad on ka karvu täis aga need saab õnneks epileerida), samas veidi pelgan pidevad keemia söömist. Olen lugenud, et Diane kasutamine võib tekitada seent, kehakaalu tõusu, või on see kõik ainult jutud? Kas Diane ei pane kasvama sõlmi, ei tekita muid hädasid (mul on rinnas tihend aga ei midagi hullu)?
Muide pean ära märkima, et umbes 40-lt 1,5 aastaks kadusid mul kõik vistrikud, seda seletati hormonaalsete muudatustega. Väga hea! Läks meel paremaks. Ja nüüt tulid kõik jälle tagasi. Ei suuda enam võidelda nendega.

Palun seletage mulle kõik, mis puudutab Dianet või ehk on mõni sobivam vahend?

Tänan ette
Külli

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Soovitan kindlasti teha ravikuur Diane-35-ga , esialgu 6-9 kuud. Nagu ma aru saan, oled Sa juba alternatiivseid meetodeid (kosmeetika!) juba proovinud. Diane-35 -l on tõestatud efektiivne toime just rasuse näonaha ja suurenenud karvakasvu korral. Juba esimese 1-2 kuu järel märkad soovitud muutusi: nahk ei ole enam rasune ja vistrikuline! Pole mingit põhjust tunda hirmu Diane-35 võtmise ees. Kõik inimesed reageerivad pillidele erinevalt. Enamusel pole pillide võtmise perioodil mingeid probleeme, väga vähestel juhtudel võib esineda kõrvaltoimeid . Mõne ebasoovitava kõrvaltoime ilmnemisel saab ravi alati katkestada.

Kas see arutelu oli kasulik? Teie arvamus võeti arvesse.

Nõuanded teemal: Naistehaigused

akne ravi vs libiido

Kas on olemas akne vastu toimivaid tablette, mis samal ajal ei alandaks libiidot? Tarvitasin akne vastu Diane 35 tablette ja seksihuvi muutus olematuks... Ilma tablettideta jällegi tekib akne, mis paiksele ...

Vastas dr Aire Sekavin

Tere.
Võiksite kaaluda koos raviarstiga asendada Diane 35 Jeaninega. Jeaninel on samuti väga hea aknet allasuruv toime, samas libido pärssumine ei ole nii tugev.
Tervitades Aire Sekavin

Loe edasi

Diane 35 pillid

Alustasin Diane 35 võtmist tsykli (mensturatsiooni)esimesel päeval, mitmenda pilli järel tekib kindel rasestumisvastane kaitse-olen neid 9 päeva tarvitanud.

lucy

Vastas dr Aire Sekavin

Tere Lucy.
Kui olete tablette võtnud vastavalt instruktsioonile, on Teil rasestumisvastane kaitse olemas.
Tervitades Aire Sekavin

Loe edasi

diane 35

tere,kasutan tri-regoli kolmandat aastat,kuid nüüd tahaksin proovida diane 35,kuna mu näonahk on rasune ja probleemne.Kui lähen arsti juurde ja ütlen lihtsalt ,et tahan antibeebipille vahetada,kas siis ...

Vastas dr Aire Sekavin

Tere.
Rääkige oma murest (näonaha probleemid) oma naistearstile. Olen kindel,et ta soostub Teile välja kirjutama Diane 35 preparaati.
Tervitades Aire Sekavin

Loe edasi

Diane ja analüüsid

Tere!

Naistearsti kontrollil käin iga aasta ja günekoloogi seisukohalt ma võin ravimid tarvitada. Minu nahaarst ütles, et Diane võtmine paha ei tee kuna nahk on väga rasune ja aegajalt on ...

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere! Võite tarvitada küll rahusteid ja Dianet koos. Diane on tõhus ravim probleemse naha puhul.Võib olla oleks pidanud enne ravimi määramist määrama vereseerumis testosterooni sisalduse,aga kindlasti ...

Loe edasi

PCOS

Tere! Olen 28a naine ja mul diagnoositi PCOS sündroom. Pärast pooleaastast Diane tablettide kuuri näitas ultraheli, et tsüstid on ära kadunud. Kas peaksin ikkagi Diane kasutamist jätkama või võin nüüd ...

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere! Ma arvan,et siin oli tegemist lihtsalt polütsüstiliste ovaariumidega ,mis tulid nähtavale ultraheliga,mitte tõelise PCO sündroomiga.
Võite Diane kasutamise lõpetada ja siis on näha,kas menstruatsioonitsükkel ...

Loe edasi

Diane 35

Tere, olen 22a. ja votnud Diane 35 2 aastat, arst soovitas mul naonaha parandamiseks just neid tablette votta. Nuud on naonahk vaga ilus ja tahakin teada, kui kaua on soovitav Diane 35 votta.

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere! Kui olete huvitatud rasestumisvastasest toimest ja samal ajal heast efektist näonahale, on Diane-35 parim valik. Võite Diane-35 julgelt edasi kasutada, kindlat ajalist piirangut ei ole.
dr. ...

Loe edasi

diane 35

Tere,

Olen 30a, kasutanud beebipille peaaegu 3 aastat. Kõigepealt kirjutas arst mulle diane 35 (analüüse pole tehtud), siis võtsin logesti aasta ja nüüd jälle aasta diane 35, kuna diane sobib ...

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere! Võite julgelt võtta edasi Diane-35. Kui planeerite rasedust , katkestate pillide võtmise . Varem peab katkestama siis, kui tekivad kõrvaltoimed: peavalud või vererõhu tõus.
dr. Seemen

Loe edasi

Rasestumisvastased tabletid

Tere.

Kui hakata võtma bille Diane 35, siis mitme päeva pärast on kindel, et vahekorra tagajärjel rasedaks ei jää?

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere!
Diane-35 tuleb hakata võtma esimesest menstruatsiooni päevast ja esimese nädala järel võib alles olla kindel rasestumisvastases kaitses. Esimesed 7 päeva tuleb kasutada kondoomi.
dr. ...

Loe edasi

Diane-35 ja teised ravimid

Kas Diane-35 võib kasutada koos depressiooniravimitega: Cipramil, Remeron, Xanax?

Kas nimetatud ravimid mõjutavad Diane toimet, või kas Diane tarvitamine võib mõjutada depressiooniravi kulgu?

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud küsija !

Päris üheselt on Teile keeruline vastata Teie haigusi tundmata.

Diane-35 on valikpreparaat androgeense fenotüübiga naistele nii hoidumiseks soovimatust rasedusest ...

Loe edasi

Diane 35

Tarvitan (esmakordselt) 11 päev Diane 35 ravimit akne raviks. Kui seni on menstruatsioon kestnud neli päeva, siis seekord oli vererohke lausa 7 päeva ja n.ö kerge määrimine kestab senini. Kas see on loomulik ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Tere!

Milline erialaspetsialist ordineeris Teile Diane-35 ?

Oraalne kontratseptsioon määratakse fenotüübi järgi, mille selgitab Teid uurinud naistearst. Teades, et Teil on spiraal, ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi