esimene kord 05.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen 18-aastane tüdruk ja pole veel naistearsti juues käinud. Tahan teada, kas ma peaksin sinna minema, kui ma olen veel süütu või võin ma veel sellega oodata. Veidi kardan ka sellepärast, et järsku saan pragada selle eest, et olen nii vana ja polegi veel naistearstil käinud.
Tänud ette

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
See, et Te tunnete muret ja küsite, tähendab, et vajate nõustamist.
Kui vajate nõu või abi, oleks tark külastada naistearsti.
Ilma Teie loata ei vaata Teid naistearst.
Soovitav on siiski vaatlus ja hinnang Teie arengule. Te ju sooviksite teada, et kõik on korras ja kuidas edasi käituda.
Naistearst G.Litter