vereeritus tupest. 03.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

4 päeva peale mensese lõppu (mis kulges täiesti normaalselt) hakkas mul uuesti vereeritus tupest. Alguses oli selline seisnud veri, pruum ja klimpides aga veri läheb järjest heledamaks. tänaseks, kui verejooks on kestnud juba 4 päeva, läheb veri järjest punasemaks. Erilisi valusid ei kaasne. Käisin ka arsti juures nõustamisel aga keegi ei oska arvata millest see on. Võtan ka korralikult ja regulaarselt Harmonet tablette. Füüsilist tööd ei ole teinud.
aasta tagasi oli mul emakaväline rasedus, mis eemaldati edukalt.
Millest selline asi võiks olla tingitud ja kaua see kestab ning kas on ohtlik. Arst väitis, et see võib olla tingitud mingist põletikust.
Ette tänades väga murelik 22 aastane naisterahvas.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
1) tegemist võib olla tupe, emakakaela või põletikega väikevaagnas
2) kui veresegune määrimine kestab tablettide ajal mitu m. tsüklit, tuleks mõelda tablettide vahetamisele
Pöörduge naistearstile.
Naistearst G.Litter