rasedustest 23.05.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas on selline asi võimalik, et rasedustest näitab positiivset tulemust, kuid tegemist on hoopis näiteks põletiku või muu taolise juhtumiga?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Rasedustest on positiivne ikka vaid raseduse korral. Rasedustest näitab rasedushormooni ( hCG) olemasolu organismis. Pöördu kindlasti raseduse täpsustamiseks arsti poole.