Loote süda 07.11.19 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Käisin täna günekoloogi juures ja kinnitati raseduse 6+0 ,kuid koju jõudes hakkas piinama see kui arst ütles edasi õele mis kirja panna ja ütles "Süda pluss -miinus " Mis see tähendab ?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Seda on raske kommenteerida, sest pole täpselt teada, mille alusel arst nii ütles.
Soovitav on 1-2 nädala pärast korrata ultraheli uuringut, et täpsustada loote normaalse sagedusega südametöö.