Tere 18.04.19 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Lähen laparoskoopia opile.
Kui on rinna laps kui kauaei või rinda lapsele anda peale oppi.kaua op kestab ja kui ööseks ei jää siis mitme tunnibärast koju saab?
Ette tänades

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 36-aastane

Kahjuks ei selgu, milline on diagnoos ja millisele laparoskoopilisele operatsioonile lähete? Laparoskoopia ongi kaasaegne eelistatuim operatsiooni meetod väiksema traumaga. Arvan, et ei pea loobuma imiku rinnaga toitmisest. Kui olete päevastasionaaris, siis saate koju 6 tunni möödudes, kui kõik on korras.
Sünnitusjärgset veritsust saaks küll teisiti uurida ja lahendada, kas äkki hüsteroskoopiline op uuring?

Palun vabandust, aga teade küsimusest ei olnud jõudnud minuni, võimalik, et eksis interneti avarustes, pilveteenuses vm. Kahjuks on andmeid nii vähe ja ei ole võimalik anda vastust, kui puuduvad faktid. Kui soovite täpsustamist, siis saatke minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood, siis saaksin vaadata operatsioonile suunamise diagnoosi ja anda täpsed selgitused.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee