Tere. Soovin teada kas emakakaelas olev polüüp võib ka põhjustada tugevat valu alakõhu. Selline tuikav terav ja pikaajaline tavaliselt õhtuti ja ööse magada ei lase. 09.12.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Soovin teada kas emakakaelas olev polüüp võib ka põhjustada tugevat valu alakõhu. Selline tuikav terav ja pikaajaline tavaliselt õhtuti ja ööse magada ei lase.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, reeglina ei anna valu, aga välistada ei saa. Vahel valutab ka siis kui polüüp emakaõõnes. Soovitan igal juhul polüüp eemaldada. DRKadastik