Kas mingi haigus? 16.03.15 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, arvasin et mul on põiepõletik, täpselt sellised tunnused nagu põiepõletikul ( on varem olnud, ravitud perearsti poolt antibiootikumidega) - valulik urineerimine ja selline piinav tunne mis kuidas üle ei lähe. Käisin siis perearsti juures ja palusin teha uriini pröövi. Proov oli täiesti korras, pole põiepõletik, perearst soovitas mul naistearsti juurde aeg kirja panna, kuna võib midagi tõsisemat olla.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Olen perearstiga nõus, kui uriini proov on korras, siis põiepõeltiku diagnoosi kinnitada ei saa.
Tulge vastuvõtule, vajalikud on uuringud põletikele, nagu urogenitaalne klamüdioos jt, mis annavad enamasti sarnaseid düsuuria ehk urineerimishäire kaebusi.
Aja saate broneerida online teel, minu töömeili teel glitter@naistearst.ee või lauatelefoni 6014331 teel, vajalik isikukood. Aja leiame kiiresti analüüside võtmiseks.
Galina Litter naistearst.ee
Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses