ravimid 20.10.14 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere,kirjutasite mulle östrogeeni28 tabletti ja duphastooni,need peaks esile kutsuma menstruatsiooni,kui olen ära võtnud esimesed 28 tabletti östrogeeni,kas siis tuleb pidada ka vahet või alustan kohe järgmiselt lehelt .

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Ilmselt postitasite kogemata ühe ja sama küsimuse kahel korral ja sellele küsimusele ma juba vastasin. Edu soovides,Maie Väli