väike häbememokk 24.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Minul selline mure (vanus 25), et üks väike häbememokk on teisest tunduval pikem. Mind segab ja häirib see kohutavalt, sest hõõrdub vastu aluspükse. Aeroobikatrennis ei saa korralikult harjutusi sooritada, sest on valus ja ka kõndida on ebamugav.

Kas kuskil on võimalik lasta seda lühemaks lõigata, kui on, siis kus? ja kui palju võik selline lõikus maksta?

Vastut oodates!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tavaliselt ongi üks häbememokk(vasak) teisest pisut suurem.Kui see Teid häirib, tuleb teha korrigeeriv operatsioon.Seda saab teha näiteks TÄHE eErAKLIINIKUS (07 348145),Tartu,Tähe 95. Soovitan Teil registreeruda dr.Reet Küütsi vastuvõtule.Orienteeruvalt maksab see operatsioon 1500 EEK.