Ravimite (Duphaston, Metforal, Noritron) koos kasutamine 28.10.11 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Kas oskate öelda, kas korraga võib kasutada Noritreni (peavalu ravimiseks) ja Duphastoni ning Noritroni ja Metforalit? Või ei või Noritreni kasutada samaegselt Duphastoni või Metforaliga?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere,
Noritren on antidepressant, mida kasutatakse depressiooni raviks. Duphastoni ja Metforali (Metformin) võib kasutada koos Noritreniga.

dr. Katrin Seemen