hiv test 10.02.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere austatud doktor! Peale kahtlast vahekorda 1,5 ja 3 kuud on tehtud hiv test,vastused mõlemal korral negatiivsed ,aga kui ma enne viimast analüüsi olin kasutanud ühe kuu punasepäevakübara tablette ja 10 päeva waltrexi tablette,kas see aknaperioodi ei pikenda.,kas võin vastuses kindel olla,unustasin analüüsi andes küsimata ja nüüd ei saa rahu. Aitäh Teile vastuse eest!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!

Unusatsite kirjutada oma vanuse ja rasedusanamneesi.

Olete tubli, kuna käisite HIV testil õigetel aegadel, et saada hingerahu.
HIV testid on kindlad, neid ei mõjuta ravimid.
Kaasajal on olemas ka väga kallid kiiranalüüsid, mida saaks teha vaid tasulistel vastuvõttudel.
Kui rasestute, siis rasedatel on ainukesena tasuta sõeluuringud nii süüfilisele kui ka HIV positiivsusele.
Hoiduge soovimatust rasedusest ja soovimatutetst haigustest.
G.Litter, www.naistearst.ee, Piritalt
http://www.apollo.ee/product.php/0761893