antibeebipillid ja küüneseene ravi 15.04.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,kasutan antibeebipille YARINA .Nahaarst kirjutas mulle välja küüneseene ravimi ORUNGAL 100mg-kas neid võib koos tarvitada ?Kas ORUNGAL vähendab Yarina toimet?
Ette tänades;

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Orungal ei vähenda Yarina toimet.Edu soovides,Maie Väli