müoomi operatsioon 07.01.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Minu nimi on Ülle S. mul pidi olema okt. müoomi op. tulin haigla, aga Te soovitasite see edasi lükata, sest alustasin just 2 näd. enne kilpnäärme ületalituse ravi. Panin uue aja kinni, see on 14jaan. Nüüd on uus mure! Mul on probleem menstruatsiooniga. Tavaliselt tuleb ta iga kuuga 3 päeva ettepoole. Nüüd kolmel kuul on päevad hakanud 5 päeva ettepoole nihkuma. See kuu peaks päevad hakkama 17.ndal, aga kui on nii nagu eelmised kuud, satuvad täpselt 15.ndale. Päevad on väga vererohked ja sel ajal on ka valud paremal alakõhus. mis ma peaks tegema! kas jälle edasi lükkama? kilpnääre ei segaks enam seda operatsiooni. Või oleks Teil võimalus see op ühe päeva võrra ettepoole tuua, et ma tuleks juba 13.ndal sisse. või siis tulen ikka 14 ja jään lootma et päevad hakkavad õigel ajal. Andke nõu, mis peaks tegema. Veebruaris saab aasta, kui see müoom avastati. Nii tahaks asjaga ühele poole saada. jään ootama Teie vastust.
Ette tänades: Ülle

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Helistage vanemõele tel 7319951 või 53319951ja püüdke opi aega edasi lükata kui Õnnestub. Menstruatsioon pole küll vastunäidustus opiks, ,kuid parem on seda siiski teostada peale mensest(vähem veritseb).Kui te ei saa kuidagi kokkulepeple, siis tulge ikkagi nagu varem kokku leppisite. Tervitades Dr.Ülle kadastik