analüüsi tulemuse tõlgendamine 14.11.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! selline mure, et sooviksin teada mida tähendavad minule tehtud analüüsi tulemused:
Analüüsi nimetus : algmaterj. mikrosk
Tulemus siis järgmine: GO NEG; LK KOHATI HULG., LAMEEP. HULG; SEGAFL. MASSIL.; MÜTS.+++;
Günekoloogil ei ole aega minu probleemiga ennem määratud vastuvõttu (üle kahe nädala aega) tegeleda.
Ette tänades!!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere,
analüüs hindab tupe mikrofloorat ja näitab, et kohati on rohkelt leukotsüüte (põletik) ja leidub tupeseen. Vajalik on teha tupe ravi. Kuna tegemist on retseptiravimitega, saate retsepti oma arstilt.