päevade kohta 08.10.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

mul on juba teist kuud järjest selline situatsioon, et päevad kestavad ainult kolm päeva ja veri ei ole punane, vaid nagu tumepruun ja määrib. voolust ei ole. samas kuskilt ei valuta ja muid probleeme ei ole. varem kestsid päevad mul 4 päeva ja voolus oli suur ja veri oli ikka punane. milles võiks asi olla?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere,
miks vereeritus menstruatsiooni ajal on jäänud minimaalseks, on raske öelda, sest võimalikke põhjusi on palju ja vajalikku infot Teie kohta vähe. Minimaalset veritust võib põhjustada rasedus, pillide ja teiste hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite kasutamine, ravimid, hormonaalsed muutused organismis jne. Soovitan pöörduda naistearsti vastuvõtule, et selles küsimuses selgust saada.
K.Seemen