soovin vahetada rasestumis vastast vahendit 08.10.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

olen teinud kaks aastat iga kolme kuu tagant depo provera süste ja tahaks nüüd üle minna rasestumis vastastele plaastritele. kas plaastreid võib kasutama hakata kohe kui eelmise süsti kolm kuud täis saab või peab ootama päevade korrapärast taastumist.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Võite alustada plaastrite kasutamist kohe ,kui süsti kolm kuud täis saab. Depo Provera järgselt võib tsükli taastumine võtta mõnikord palju aega (6 kuud ja enam).
Edu Teile soovides Aire Sekavin