menstruatsioon ja rasedus 02.11.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Selline probleem, et päevad olid olid mul kaks korda tänu hormoontabletidele (augustis ja septembris) aga nüüd enam ei ole. Oleksid pidanud hakkama 22oktoobril aga ei hakkanud.Aga selle peale te ütlesite, et on hormoonide vähesus organismis. Tahaks teada, et ega ma rasedaks ei jää, kui päevasid ei ole praegusel hetkel.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Tehke igaks juhuks hommikusest uriinist rasedustest.Edu soovides,Maie Väli