munasarja tsüstid ja mensturatsioontsükli häired 29.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen 43 a. naine ja tarvitan reumatodartriidi raviks juba üle 3 aasta päevas 8 mg medrooli. Kas on omavahel seotud medrooli ravi ja munasarja tsüstid pluss emaka limaskesta vohamine.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Päevane Medrooli annus on piisavalt suur,et pärssida ovulatsiooni ja seetõttu võivad ka nimetatud häired sellest tingitud olla.Edu soovides,Maie Väli